Parimatch

Parimatch посилює свою присутність в англійській Прем’єр-лізі, підписавши партнерські угоди з шістьма клубами

Міжнародний технологічний та бетинговий бренд розширює перелік партнерів в англійській Прем’єр-лізі, сумарно підписавши угоди з 30% команд-учасниць чемпіонату. У 2021 році компанія розпочала співпрацю з ФК “Челсі”, ФК “Астон Вілла”, ФК “Брайтон енд Гоув Альбіон” та ФК “Саутгемптон”, а також продовжила партнерства в межах контрактів з ФК “Евертон” та ФК “Лестер Сіті”.

Parimatch, глобальний технологічний і бетинговий бренд, підписав потрійну угоду з футбольними командами, що грають в англійській Прем’єр-лізі: ФК “Астон Вілла”, ФК “Брайтон енд Гоув Альбіон” і ФК “Саутгемптон”.

Компанія підписала угоди з клубами 21 серпня 2021 р. Контракти передбачають численні офлайн- та digital-проєкти, ексклюзивний доступ до ресурсів клубів, квитків на матчі, спільні розіграші клубного мерчу та ін. Угоди також включають розробку захоплюючих спільних проєктів, рекламних кампаній та розіграшів.

Угода із трьома клубами була підписана невдовзі після нещодавнього оголошення про початок співпраці Parimatch із ФК “Челсі” і покликана посилити присутність і вплив Parimatch в одній із найсильніших світових футбольних ліг. Включення ФК “Астон Вілла”, ФК “Брайтон енд Гоув Альбіон” та ФК “Саутгемптон” до партнерського портфелю дозволило Parimatch стати одним з небагатьох бетингових брендів, що мають таку кількість угод із клубами Прем’єр-ліги.