Terms & Conditions

Умови та положення використання / Заява про відмову від відповідальності

 

Використання даного веб-сайту

Доступ до даного веб-сайту і його використання регулюються Умовами та положеннями (цим документом), з яким Вам слід уважно ознайомитися.

Відвідуючи даний веб-сайт, Ви приймаєте ці Умови і положення. Незважаючи на те що стороною Setanta Sports вжиті всі необхідні заходи щодо забезпечення точності і повноти інформації, що розміщується на сторінках цього веб-сайту, дана сторона не несе юридичної відповідальності за можливу неточність чи неповноту цієї інформації.

Setanta Sports НЕ несе відповідальності за зміст сторонніх веб-сторінок, що згадуються на даному сайті або представлених на ньому у вигляді посилань.

 

Відмова від відповідальності

Ми доклали всіх зусиль, щоб забезпечити точність і актуальність інформації, наданої на цьому веб-сайті.

Якщо Ви помітили будь-які помилки або упущення, будь ласка, повідомте нам про це при першій нагоді.

Відповідно до корпоративної політики ми відповімо на Ваш запит і виправимо помилки протягом 7 робочих днів з моменту отримання точної та перевіреної інформації. Якщо Ви хочете повідомити про будь-яку помилку або упущення, будь ласка, надішліть листа електронною поштою на нашу адресу support.setantasports.com

Канал Setanta Sports і його співробітники або агенти не несуть відповідальності і не надають жодних гарантій, зобов'язань щодо точності, повноти або актуальності інформації, наведеної в даний час на даному веб-сайті, так само як і не несуть жодної відповідальності за помилки або неточності того чи іншого роду.

Іноді на даному сайті публікуються посилання на зовнішні веб-сайти. Setanta Sports не може контролювати їх і, отже, не несе відповідальності за їх зміст.

 

Авторське право

Всі права на матеріали, що містяться на веб-сайті Setanta Sports, належать Setanta Sports, якщо інше не зазначено окремо.

Авторське право застосовується незалежно від відображення знаку охорони авторського права або заяви про авторське право.

Контент http://www.setanta.com.ua призначений виключно для особистого користування в некомерційних цілях. Ви не маєте права копіювати, відтворювати, перевидавати, аналізувати код, декомпілювати, здійснювати реінжиніринг, завантажувати, надсилати поштою, транслювати, передавати, публікувати цей текст або використовувати його в комерційних цілях.

Ви також повинні надати свою згоду не адаптувати, не змінювати і не створювати похідну роботу на основі контенту http://www.setanta.com.ua або його частини в комерційних цілях. Будь-яке інше використання контенту http://www.setanta.com.ua вимагає попередньої письмової згоди Setanta Sports.

 

Положення Корпоративного етичного кодексу про розгляд скарг

Ми прагнемо надавати своїм телеглядачам послуги найвищої якості. Ми також прагнемо забезпечити відповідність своєї програмної сітки вимогам, що пред'являються до мовних компаній в тій чи іншій країні.

Ми зацікавлені в глядацьких оцінках нашої роботи і вітаємо як позитивні, так і негативні відгуки, що стосуються всіх аспектів, які ми надаємо.

Корпоративний етичний кодекс передбачає ряд правил, згідно з якими ми обробляємо скарги, що надходять від наших телеглядачів. Вони регламентують порядок розгляду скарг, так що наші телеглядачі можуть бути впевнені, що жодна скарга не залишиться без належної уваги.

 

Разом з тим, слід зазначити, що в Корпоративному етичному кодексі містяться правила обробки тільки певних категорій скарг, наведених нижче.

1. Щодо якого питання я можу подати скаргу?

Ви можете направити нам скаргу, якщо вважаєте, що ті чи інші трансляції, що входять в наданий Вам пакет послуг, порушують одне або кілька із зазначених нижче зобов'язань.

(*) Новини

(**) Поточні події

Ми прагнемо забезпечувати об'єктивність і неупередженість новинних програм, не виказуючи в них власну позицію.